Stále rozrůstající se tým dorostenek pilně trénuje!

  • Červen 17, 2020

 

Kategorie dorostenek

Naše prozatím nejmladší kategorie dorostenek rozhodně za elitním A-týmem nezůstává pozadu a poctivě maká ve své letní přípravě. Motivací je možnost zapojit se do tréninku s A-týmem žen. Prioritou je propojenost jednotlivých kategorií, vzájemná spolupráce a týmové výzvy.

 

,,Ráda chodím na trénink dorostenek. Mladší holky pak mají vzor, ke kterému se snaží přiblížit a motivuje je to. Když dají gól nebo nás obehrají, zvyšuje jim to sebevědomí. Nejsme jen holky, které mají trénink ,,po nich’’. Nicméně věřím, že v týmové výzvě 29.6. zvítězí zkušenosti nad mládím!’’.

Eva Kubátová, A-tým žen

 

Dorostenky čeká po červnovém drilu zasloužený odpočinek. Některé z nich však budou mít šanci ukázat, že mají i na A-tým a zapojí se tak s nimi do jejich letní přípravy. Na konci července proběhne letní soustředění, kde budou moci opět ukázat, co v nich je. V srpnu se naplno rozběhne příprava na nadcházející sezónu, včetně několika přátelských zápasů.

 

,,Za mě rozhodně super! Máme příležitost si s A-týmem zatrénovat a rychleji se zlepšovat, když trénujeme s někým zkušenějším.’’

Alena Urnerová, dorostenky

 

Na reportáž z již zmíněného souboje DOROSTENKY vs ŽENY se tak můžete těšit už teď.

 

Chceš i Ty ukázat co v Tobě je? Naskočit do skvěle rozjetého ,,DYNAMO vlaku’’? V Dynamu nikdy nenecháme nikoho na holičkách. Nábor do této kategorie probíhá celoročně. Tak neváhej a ozvi se. JSME JEDEN TÝM!

 

 

Partneři klubu